березень 2020

Шановні батьки!

Всі заклади дошкільної освіти переведені на дистанційне навчання. Вихователі можуть проводити заняття з дітьми через онлайн-канали та надавати рекомендації батькам.

Дітям дошкільного віку можна запропонувати ігрові, трудові та художньо-продуктивні заняття.

Перелік ресурсів із вправами та завданнями для дітей дошкільного віку.

Поради батькам дітей дошкільного віку з особливими освітніми потребами.

Рекомендації для занять із дітьми дошкільного віку від ЮНІСЕФ Україна.

Поради батькам на час пандемії та як говорити з дітьми про COVID-19 від ЮНІСЕФ Україна та МОН.

листопад 2017

24 листопада 2017р. на базі ДНЗ №117 «Юний моряк» відбувся логопедичний навчальний тренінг для батьків під назвою «Допоможи своєму малюкові», на якому були присутні батьки разом із дітьми . Підготовили та провели його вчителі-логопеди, спеціалісти вищої категорії Ірина Віталіївна Соляник та Надія Євгенівна Іванова.

promo

Основною метою тренінгу було надати практичну допомогу в підборі мовного матеріалу та ігрових прийомів для закріплення та автоматизації звуків з дітьми вдома, активізувати та привернути увагу батьків до корекційних та педагогічних завдань, які здійснюються в роботі з дітьми.

promo

В ході тренінгу були проведені ігрові вправи: «Наскільки добре Ви знаєте свою дитину?», «З якою пташкою Ви асоціюєте свою любов до дитини?», де батьки відповідали на запитання та обмінювалися думками за допомогою мікрофону. Під час практичних завдань учасники навчалися робити масаж долонь, використовуючи су-джок, виконували різноманітні вправи з біоенергопластики та артикуляційної і дихальної гімнастики. З захопленням батьки з дітьми прийняли участь у змаганнях під девізом «Ми впевнені в рухах своїх як ніколи, готовимо пальчики наші до школи», де вони викладали букви за допомогою камінців Марблс, мовну квітку та речення в дидактичній грі «Гусениця». Особливу увагу батьків привернули мнемотаблиці, завдяки яким вони побачили і зрозуміли ефективність прийомів роботи з автоматизації звуків в текстах та віршах.

promo

Учасників тренінгу зацікавили надані рекомендації з мовленнєвого етикету «Про культуру мови дбаємо та гарно розмовляємо». Батьки з задоволенням подякували вчителям-логопедам за цікавий та змістовний наочний матеріал, за набуття знань та вмінь у використананні різноманітних методів та прийомів із закріплення правильної звуковимови у своїх малюків в домашніх умовах.

promo promo

листопад 2017

В дошкільному навчальному закладі № 117 "Юний моряк" в рамках конкурсу-огляді "Живи в безпеці - не жартуй з вогнем" відбулась розвага з елементами драматизації "Пригоди в царстві Вогню". В гості на свято завітали казкові гості Водиця-чарівниця та Неслухнянка,які розповіли дітям про правила пожежної безпеки,провели ігри-естафети "Загаси вогонь", "Знайди сірничок". Дітлахи з великим задоволенням декламували вірші,виконували пісні. Гостей підкорили запальні таночки "Іскорки", "Полум'я". Наприкінці заходу виступив інспектор ДПРЧ-23 ДПРЗ-3 ГУ ДСНС України у Донецької області Безлюдний К.С., який відмітив, що знання дітей про пожежну безпеку знаходяться на високому рівні. Окрасою свята стала презентація виставки дитячих малюнків та поробок "Обережно-вогонь" в якій прийняли участь вихованці,батьки та вихователі.